بهترین مارک و برند عدسی عینک طبی

بهترین مارک های عدسی عینک طبی


قطعاً یکی از مهمترین سؤالاتی که در هنگامِ خرید انواع برند عدسی عینک،  ذهن شما را به خود مشغول کند این است که: بهترین مارک عدسی عینک طبی کدام است؟ در میانِ تنوع بسیار زیادِ برندهایی که در بازار وجود دارد، کدام مارک و برند عدسی عینک طبی را باید خریداری کنیم؟ این مسئله بسیار مهم است زیرا متأسفانه اطلاعات جامعی در این زمینه، در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد. به همین خاطر تمامیِ نکاتِ مهم برای شناخت و انتخابِ بهترین مارک یا برند عدسی عینک طبی در این مقاله گفته شده است. تا شما عزیزان بتوانید بهترین برند را انتخاب کنید و با دیدی وسیع و اطلاعاتی کامل اقدام به خرید نمایید. پس این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید و تا انتها همراه emiroptic باشید.


بهترین مارک و برند عدسی عینک طبی

معیارهای انتخاب بهترین برند عدسی طبی

توجه داشته باشید که
قبل از خریدِ انواع برند عدسی عینک
باید نیازهای خود را بشناسید.
اینکه
از عینکتان در چه شرایط و محیط هایی استفاده می‌کنید؟
> برای استفاده روزمره و عادی در محلِ کار خود، یا برای استفاده طولانی مدت از سیستم کامپیوتری و موبایل به عنوانِ یک عینک کامپیوتر؟ برای کار در محیطِ کارگاهی و پر از گرد و غبار و تراشه، یا برای یک عینک نزدیک بین صرفاً جهت مطالعه؟ و خیلی مواردِ دیگر که فقط خودِ شما آنها را می‌دانید. تمامیِ این موضوعات در انتخاب بهترین مارک یا برند عدسی عینک طبی بسیار مهم هستند و هر عدسی عینک طبی مخصوصِ شرایطِ خاصِ خودش ساخته شده است. پس حتماً به آنها توجه کنید.


سه سوال مهم
که در هنگامِ دریافت مشاوره رایگان از شما می‌پرسیم:

 • نمره چشم شما چقدر است؟
 • شغل شما چیست؟
 • بودجه شما برای خرید چقدر است؟

بهترین مارک و برند عدسی عینک طبی

نمره چشم شما چقدر است؟

پزشکانِ اروپایی به شدت بر این موضوع تأکید دارند که بهتر است هر شش ماه توسطِ اپتومتریست چکاپ شویم.
پزشکانِ ایرانی هم می‌گویند که حداقل یکبار در سال معاینه شوید. پس چیزی که بین همه کشورها مشترک و مهم است، معاینه شدنِ ماست.
حتماً نمره چشمِ خود را بدانید و قبل از خرید انواع برند عدسی عینک طبی، نسخه چشم دریافت کنید. متأسفانه هنوز که هنوزه خیلی از عزیزان بر این باورند که نسخه دو یا سه سال پیشِ آنها کفایت می‌کند. خیلی دیگر می‌فرمایند که از رویِ نمره عینکِ چند سال پیشِ آنها، عینکِ جدید ساخته شود. هر دو اینها اشتباه محض است و اگر شما می‌خواهید که یک خریدِ اصولی و دقیق داشته باشید، نیاز است تا حتماً برای معاینه دوباره اقدام کنید و نسخه جدید تهیه کنید.در هنگامِ دریافت مشاوره رایگان نیز کافیست تا تصویرِ نسخه خود را برای مشاورینِ ما ارسال بفرمایید تا بتوانیم بهترین مارک یا برند عدسی عینک طبی را به شما معرفی کنیم.


شغلِ شما چیست؟

عدسی عینک طبی را برای چه کاری می‌خواهید؟
تفاوتِ شغلِ ما انسان ها و گسترگیِ و تنوع فعالیتمان در طولِ روز سبب شده تا هرکداممان به نوبه خود، نیازِ منحصربفردِ خود را داشته باشیم. یکی در شب باید عینک بزند. یکی دیگر در محیطِ پر از گرد و غبار. دیگری برای کارِ زیاد با کامپیوتر نیاز به عینک محافظ دارد. یا شخصی می‌خواهد که عدسی عینک او در برابرِ شکستگی مقاوم باشد. قطعاً عدسی عینکِ ما اصلاً مشابه یکدیگر نمی‌تواند باشد. هرکدام ویژگیِ خاصِ خود را دارند که مناسبِ شخصِ خاصی است. بخاطرِ همین است که انواع برند عدسی عینک در جهان داریم.

استفاده ای که از عینک قرار است داشته باشید، در تعیین مارک و برند عدسی عینک طبی، بسیار مؤثر است. این عدسی ها پوشش های مختلفی دارند. آنتی رفلکس، مقاوم در برابرِ خش، بلوکات، بلوکنترل، مخصوص رانندگی در شب و موارد دیگر. هرکدام ویژگیِ مخصوصِ خود را دارند.
نیازِ شما تعیین کننده مُدِلِ عدسی طبیِ شما است!
مثلاً اگر در محیطِ کارگاهی کار می‌کنید و براده و گرد و خاک دائماً روی عدسی شماست، باید از عدسی Hard Coat مقاوم در برابرِ خش استفاده کنید. اگر بخاطرِ کارِ زیاد با کامپیوتر و یا بازی های کامپیوتری چشمانتان خسته و یا خشک می‌شود، باید از عینک بلوکنترل Blue Control استفاده کنید. اگر برای استفاده عادی روزمره قصدِ خرید عدسی عینک طبی دارید، آنتی رفلکس برای شما کافیست. برای افرادِ کهنسال که از خشکی چشم و یا آب مروارید رنج می‌برند نیز بهتر است تا از عینک بلوکات استفاده کنند. خلاصه اینکه محیط و نیازِ شما، تعیین کننده نوعِ پوششِ عدسی عینک طبی شماست.
حتماً با مشاورینِ ما در ارتباط باشید تا در نهایت بهترین مارک یا برند عدسی عینکِ طبیِ مخصوصِ خودتان را به شما معرفی کنیم.


بهترین مارک و برند عدسی عینک طبی

بودجه شما چقدر است؟

انواع برند عدسی عینک در جهان، قیمت های مختلفی نیز از کم به زیاد دارند. دقیقاً همانندِ این ضرب‌المثلِ قدیمی است که همه ما آن را می‌دانیم: اینکه هرچقدر پول دهیم همانقدر آش می‌خوریم. این مثل نیز در خرید عدسی طبی تا حدی صادق است. همه چیز به شما بستگی دارد که چقدر قرار است از عینک استفاده کنید. کم یا زیاد؟ عاداتِ شما در خریدِ دیگر محصولات چگونه است؟ مثلاً لباس های ارزان خرید می‌کنید یا گران قیمت؟ خودرو چطور؟ ارزان قیمت مثلِ پراید انتخاب می‌کنید یا خودرو دنده اتوماتِ حدِ وسط مثلِ سِراتو مونتاژ داخل و یا خودروهای گران‌قیمت مثل مرسدس بنز؟ این موضوع نیز در خریدِ فریم عینک و عدسی طبی صادق است. ممکن است بگویید که من توانِ مالیِ خریدِ محصولِ گران قیمت را دارم ولی نیازی نمی‌بینم اینقدر هزینه کنم. این دقیقاً همان موضوعی است که ما سعی داریم تا آن را برای شما روشن کنیم. همه چیز به نیازِ شما از عینک بستگی دارد!
> برای استفاده معمولی و کوتاه مدت می‌خواهید، اصلا نیازی نیست که محصولات گران خریداری کنید. محصولاتِ چینی و کره ای جوابگو خواهند بود.
ولی
> برای استفاده طولانی مدت و تخصصی مثل کارِ طولانی مدت با کامپیوتر و موبایل، باید به شما بگوییم که اصلاً محصولاتِ معمولی جوابگو نخواهد بود. قطعاً وضوحِ دید و کیفیت و دوام و ماندگاریِ عدسی های گران تر به مراتب بالاتر از عدسی های معمولی است. تکنولوژی ساخت، پلیمر و موادِ تشکیل دهنده آنها بهتر است و مدت زمانِ خیلی بیشتری برای شما عمر خواهند کرد.
خلاصه اینکه همه چیز به شما بستگی دارد!
این موضوع برای خودتان چقدر اهمیت دارد؟
حتماً به مشاورینِ ما اطلاع دهید و ما را از شرایطِ خود مطلع کنید تا بتوانیم بهترین گزینه ها را تقدیمتان کنیم.


بهترین مارک و برند عدسی عینک طبی

قیمت و وضعیتِ مارک های عدسی عینک

در حالِ حاضر تنوعِ کیفیت و قیمت انواع برند عدسی عینک در بازار به شدت بالاست. از زمین و زمان، مارک های مختلف وارد ایران می‌شود.
از
کمتر از دویست هزار تومان
تا بالای چندین میلیون تومان
عدسی عینک طبی در بازار موجود است. هرکسی که به دنبالِ سودجوییِ بیشتر است و روابطِ موردِ نیاز را در مرزهای کشور دارد، به یکی از کارخانجاتِ چینی سفارشِ عدسی می‌دهد و می‌گوید که روی پاکتِ عدسی نوشته شود که ساختِ فُلان کشور است. در آخر هم با چند صد درصد سود، به اسمِ عدسی کره ای و ژاپنی وارد بازار می‌کند.
خلاصه اینکه
بازارِ ایران همانندِ بازارِ شام است. از شیرِ مرغ تا جونِ آدمیزاد در آنجا پیدا می‌شود. متأسفانه اکثرِ این مارک های متفرقه نیز در شهرستانها تبلیغ می‌شوند. چه بسیار مشتریانی داشتیم که از خریدِ خود پشیمان بودند. وقتی نامِ مارک عدسی ای که به آنها فروخته بودند را به ما می‌گفتند متوجه می‌شدیم که چه کُلاهی بر سرِ آنها رفته. برند های متفرقه ای که اصلا هیچ اسمی از آنها در google یا هیچ پلتفرمِ دیگری پیدا نمی‌شود. پس خیلی خیلی به این موضوع توجه داشته باشید که
فقط مارک های شناخته شده خریداری کنید!  برندهایی که بتوانید نام و نشانی از آنها در گوگل پیدا کنید. برندهایی که وبسایت رسمی دارند و به صورتِ تخصصی به تولیدِ عدسی های طبی می‌پردازند. در ادامه حتماً بهترینِ آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.


> بهترین برندها( در ادامه مقاله) 👇

مشاوره رایگان واتساپ Whatsapp

مشاوره رایگان

943 0 98 66 – 021  ☎️
12 987 64 – 0921 ?
صفحه رسمی اینستاگرام
واتساپ Whatsapp

در صورتِ داشتنِ هرگونه سوال
حتماً با مشاورینِ ما در ارتباط باشید.

بهترین مارک برند عدسی عینک طبی

بهترین برند های عدسی عینک طبی

حال نوبتِ معرفی بهترین مارک و برند عدسی عینک طبی است.
ما تا به اینجا توانستیم نیازهای خود را بشناسیم، بودجه موردِ نظرِ خود را تعیین کردیم، اکنون نیز قصد داریم تا برند عدسی عینک طبی خود را انتخاب کنیم.
بهترین مارک عدسی عینک طبی نداریم!
باید گفت بهترینها!
زیرا در حالِ حاضر انواع برند عدسی عینک در جهان داریم که محصولاتِ بسیار مرغوبی تولید می‌کنند. هرکدام نیز تکنولوژی خاصِ خود را دارند که روز به روز در تلاشند تا محصولِ خود را پیشرفته تر و کاربردی تر نمایند. دقیقاً مثلِ کمپانی های سازنده خودرو ماشین. آنها نیز چندین برند مطرح و قدرتمند در سرتاسر جهان هستند که تولیداتِ منحصر بفردِ خود را دارند و کشورِ تولید کننده آنها متفاوت است و نمی‌توان گفت که کدامشان بهترین است.
بهترین مارک های عدسی عینک طبی
ساختِ چندین کشورند:
ایتالیا – فرانسه – آلمان – ژاپن – کره جنوبی – امریکا
.
هرکدام تکنولوژی منحصر بفردِ خود را دارند و نسبت به شرایطِ مختلف، عملکردِ متفاوتی نیز از خود نشان می‌دهند. این اختلاف در تکنولوژی در نهایت سببِ اختلافِ قیمتِ آنها می‌شود. در ادامه بهترین مارک های عدسی عینک طبی که در حالِ حاضر خیلی خوب عمل کرده اند و رضایتِ بسیار بالایی نیز بدست آورده اند را به شما معرفی خواهیم کرد.


عدسی اسنس Essence

اگر به دنبالِ عدسی اقتصادی با کیفیتِ بالا هستید، اِسِنس یکی از اقتصادی ترین و بهترین مارک های عدسی عینک طبی در ایران است. در بین انواع برند عدسی عینک که با قیمت زیر یک میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد، Essence یکی از صدر نشین ها است. این عدسی با بهره گیری از تکنولوژیِ روزِ دنیا، دقیقاً همان محصولی را در اختیارِ مشتری قرار می‌دهد که او انتظار دارد. همگی ما دوست داریم تا با پرداختِ هزینه‌ی کم، کیفیتِ بالا دریافت کنیم. این عدسی هم دقیقاً به همین صورت است. شما با خریدِ این عدسی، همیشه کیفیتی که نصیبتان می‌شود، به مراتب بالاتر از قیمتی است که پرداخت می‌کنید. اما  اصلاً این عدسی نمی‎‌تواند با عدسی های بهتر از خودش رقابت کند! ولی به نوبه‌ی خود، برای یک عدسی اقتصادی، بسیار خوب و باکیفیت است.

عدسی اسنس Essence بلوکنترل

یکی از پرطرفدارترین محصولاتِ Essence
> عدسی اسنس بلوکنترل است.
این عدسی با بهره گیری از پوشش بلوکات و بلوکنترل در کنارِ هم، آرامش بسیار زیادی را برای چشمانِ مخاطبش فراهم می‌کند. شما با خیالِ راحت می‌توانید به مدتِ تقریبی 4 تا 5 ساعت به طورِ مداوم با کامپیوترِ و موبایلِ خود کار کنید و چشمانتان کمترین میزانِ خستگی را تجربه کند. آن هم در زمانه ای که همه چیز دیجیتالی شده و زندگیِ همگی ما با نمایشگرهای LED گره خورده است. پس حتماً پیشنهاد میکنیم که مطالبِ مربوط به این عدسی را مطالعه بفرمایید. زیرا که باید گفت این محصول، از دیگر تولیداتِ همین کمپانی که با ضریب فشردگی 1.56 روانه بازار می‌شوند به مراتب بهتر است.

عدسی اسنس بهترین مارک عدسی عینک طبی

راهِ تشخیص اصالت عدسی Essence

سریعترین راهِ تشخیصِ اصالتِ عدسی اسنس، استفاده از بخارِ دهان است. کافی است که بر روی عدسی هااا کنید.
روی سطح عدسی، حروف ES حک شده است که معرف نام برندِ Essence است.

عدسی اسنس بهترین مارک عدسی عینک طبی

همچنین می‌توانید برای اطمینانِ بیشتر، از عینک‌ساز تقاضایِ دریافتِ کارتِ اصالتِ کالا به نامِ خودتان کنید. هنگامِ دریافتِ عدسی نیز حتماً پاکتِ عدسی ها را نیز تحویل بگیرید تا مطمئن شوید که همان عدسی را تحویل گرفته اید.


دیگر برندهای برتر:
 • کداک Kodak امریکا
 • دایول Divel ایتالیا
 • اسیلور Essilor فرانسه
 • توکای Tokai ژاپن
 • هویا Hoya ژاپن
 • زایس Zeiss آلمان

در آپدیت های آینده حتماً درباره بقیه برندها، به طورِ کامل صحبت خواهیم کرد. آنها را بشناسید و در هنگامِ خرید حتماً به راهکارهای بالا توجه کنید.✋🧡


دسته بندی عدسی ها

در اینجا تلاش نمودیم تا بر اساسِ استفاده های مختلفِ شما از عینک، بهترین گزینه ها را در بین انواع برند عدسی عینک به شما معرفی کنیم. در اینصورت خیلی راحت می‌توانید بهترین مارک عدسی عینک طبی مناسبِ خودتان را انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید.🙏

عدسی برای استفاده عادی روزانه

خیلی از شما عزیزان به دنبالِ تهیه عینکی هستید که برای استفاده عادیِ شما مناسب باشد. عینکی که گران قیمت نباشد و ویژگی های خاصی نیز نداشته باشد. تنها بتواند در حدِ قابلِ قبول، از چشمانِ شما محافظت کند. در این شرایط شما می‌توانید از برند های چینی و کره ای مرغوب استفاده کنید. قیمتِ آنها چیزی مابین 200 تا 500 هزار تومان است. متأسفانه در بازارِ این روزهای ایران، به وفور برند های مختلف عدسی چینی و کره ای موجود است. ولی تنها تعدادِ خیلی محدودی از این برند ها ارزشِ خرید دارند. پس برای شناخت و تهیه این عدسی ها حتما با مشاورینِ ما در ارتباط باشید.


عدسی کامپیوتر مخصوص کارمندان

ممکن است شما کارمندی باشید که در طولِ روز حدود 6 یا 7 ساعت با کامپیوترِ خود درگیر است. در انتهای روز هم احساسِ خُشکی یا خستگیِ چشم به شما دست دهد. در این صورت باید از عینک بلوکنترل استفاده کنید. در اصل عدسی بلوکنترل برای شما واجب است! عدسی های آنتی رفلکسِ عادی یا عدسی های بلوکات اصلا نمی‌توانند جوابگوی شما باشند. پس بهترین گزینه ای که بتواند تا حدودِ 7 ساعت در روز جوابگویِ شما باشد عدسی بلوکنترل کداک است. پیشنهاد می‌کنیم تا این محصول را بررسی نمایید. در صورتی هم که قصد داشتید تا عدسی با قیمتِ دیگری تهیه کنید، حتما به مشاورینِ ما اطلاع دهید تا گزینه های دیگری به شما معرفی کنند.


عدسی مخصوص کودکان و نوجوانان

امروزه تقریباً تمامیِ کودکان ساعت های متوالی خیره به صفحه نمایشگر تلویزیون و کامپیوتر و موبایلشان، مشغولِ بازی های کامپیوتری هستند. این موضوع سبب شده تا عارضه خشکی چشم در کودکان خیلی زیاد دیده شود و این اصلاً اتفاقِ خوبی نیست! تنها راهِ چاره برای والدین، کنترل کردنِ ساعتِ بازیِ فرزندشان و یا تهیه عدسی های بلوکنترل بسیار مرغوب است. تأکید می‌کنم مرغوب، نه هر برندی که فقط اسمِ بلوکنترل را یدک می‌کشد. چشمانِ کودکان بسیار حساسند و نباید هر محصولی را برایشان انتخاب کرد. در واقع سلامتِ چشمِ فرزندتان به انتخابِ شخصِ شما بستگی دارد. حال در این شرایط انتخاب شما چیست؟ اگر که توانِ خرید محصولاتِ مرغوب را ندارید اصلاً ایرادی ندارد. فعلاً ساعتِ بازی آنها را کنترل کنید و پولِ خود را نیز پس انداز نمایید. در این مدت مبلغِ موردِ نظر را پس انداز کنید و بعدً نسبت به خریدِ محصول اقدام نمایید. در این میان اگر بخواهیم محصولی را معرفی کنیم که شما با خیالِ راحت بتوانید آن را برای فرزندتان تهیه بفرمایید، عدسی بلوکنترل اسیلور است. این محصول حقیقتاً کیفیت بسیار بالایی دارد و جزو بهترین مارک های عدسی عینک بلوکنترل است. پس حتماً آن را بررسی بفرمایید.


عدسی مخصوص کارِ طولانی با سیستم

این دسته از افراد انصافاً زجر زیادی را متحمل می‌شوند. خستگی و خشکیِ چشمی که حس می‌کنند را هیچکسِ دیگر تجربه نکرده است. تنها دوایِ این عزیزان که حکمِ آبی باشد بر روی آتش، تنها و تنها بهترین عدسی های بلوکنترل است. آن مارک هایی که بالای 8 ساعت کار با کامپیوتر را به راحتی جوابگو باشند. و در واقع می‌توان گفت که بهترین برند های عدسی عینک طبی بلوکنترل همین ها هستند. اگر بخواهیم دو نمونه از بهترین آنها را معرفی کنیم عدسی بلوکنترل دایول و همچنین عدسی بلوکنترل اسیلور فرانسه را که در پاراگراف قبلی به شما معرفی نمودیم را پیشنهاد می‌دهیم. توضیحات و تحلیل تخصصی این برند ها در صفحه مخصوصِ خودشان در اختیارتان قرار گرفته است.


عدسی مخصوص افرادِ سخت پسند

در این میان افرادی نیز هستند که کیفیت و اورجینال بودنِ محصول برایشان اهمیت زیادی دارد. این افراد عموماً سخت پسند هستند و هر محصولی را انتخاب نمی‌کنند. هزینه برایشان آنچنان مفهومی ندارد و بیشتر به مرغوبیت محصول فکر می‌کنند. این افراد همیشه ظاهری شیک و آراسته دارند. پوشاکِ آنها ساده است ولی با کیفیت و مرغوب. در همچین شرایطی ما به این افراد عدسی توکای را پیشنهاد می‌دهیم. در حالِ حاضر این کمپانی برترین برندِ تولید کننده عدسی طبی در جهان است. شما با خیالی آسوده می‌توانید آن را انتخاب کنید و از کیفیتی که نصیبتان شده لذت کافی ببرید.


معرفی برخی از مارک ها

عدسی طبی زایس (ZEISS)

عدسی طبی زایس (ZEISS)

یکی از قدیمی‌ترین و بهترین برندهایی که از گذشته تابه‌حال به تولید عدسی‌های طبی پرداخته، برند زایس است. کمپانی زایس یکی از بهترین و کامل‌ترین شرکت‌های تولیدکننده لنز طبی از سال 1846 میلادی است که بهترین و باکیفیت‌ترین لنزهای طبی را با تکنولوژی‌های مختلف همچون تکنولوژی فوتو فیوژن، تکنولوژی دوراویژن و همچنین تکنولوژی‌های جدید طراحی عدسی به شما ارائه می‌دهد.

برخی از ویژگی‌های عدسی زایس:

 • برند زایس دارای بیشترین تنوع محصولات از لحاظ شاخص و همچنین ضریب شکست عدسی‌هایش در بازار است. به همین دلیل گاها به بهترین مارک عدسی عینک طبی در بازار شناخته می‌شود.
 • عدسی‌های تولید شده کمپانی زایس تنوع بالایی در سبک دارد که از این سبک‌ها می‌توان به دوراویژن، بلو کنترل، لوتوتک و آسفریک اشاره کرد.
 • این برند دارای بیشترین تنوع محصول در بازار است که همین موضوع باعث شهرت جهانی آن شده است.
 • شما با خرید عینک زایس می‌توانید با هر نمره چشمی و هر میزان شدت آستیگمات بودن از این مارک استفاده کنید.
 • به طور کلی عدسی‌های زایس در دسته‌های تک دید، دو دید، تری فوکال و همچنین تدریجی قرار می‌گیرند.

عدسی طبی هویا (HOYA)

عدسی طبی هویا (HOYA)

یکی دیگر از انواع بهترین مارک عدسی عینک طبی به کمپانی هویا تعلق دارد. در حال حاضر این شرکت دارای تنوع محصولی بالا است که در گروه‌های مختلفی با توجه به این که مصرف‌کننده چه نیازی دارد ارائه و به فروش می‌رسد. این برند از سال 1941  فعالیت خود را آغاز نموده است و از مزیت عدسی هویا می‌توان به استفاده آن از تکنولوژی پیشرفته‌ای مانند  HVLL اشاره کرد.

برخی از ویژگی‌های عدسی هویا:

 • این عدسی معمولاً از پلاستیک ساخته شده است و دارای ضریب شکستی بین 1.5 تا 1.74 است
 • این عدسی از تکنولوژی‌های مختلفی در محصولاتش استفاده کرده است که از این تکنولوژی می‌توان به آسفریک، پروگرسیو، تک دید و دودید اشاره کرد.
 • یکی از چیزهایی که عدسی هویا را نسبت به محصولات مشابه متمایز می‌کند، استفاده از برند از تکنولوژی HVLL است که مختص به خود این برند است.
 • عدسی‌های هویا دارای پوششی به نام SHV است که این پوشش در واقع پوشش اختصاصی برند هویا است.
 • ویژگی دیگری که این برند دارد این است که به دلیل تنوع محصولات بالا امکان استفاده از محصولات این مارک برای افراد مختلف با هر نمره چشم و میزان آستیگماتی وجود دارد.

بهترین مارک برند عدسی عینک طبی

جمع‌بندی

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با بهترین مارک‌های عدسی طبی آشنا کنیم. در ابتدا به این پرداختیم که معیارهای انتخاب برای بهترین مارک عدسی عینک طبی چیست و در ادامه شما را با برخی از این مارک‌ها آشنا کردیم و ویژگی‌های آن را برایتان شرح دادیم. در انتها نیز به پر تکرار ترین سوالاتِ شما در باره بهترین مارک عدسی عینک طبی به صورتِ کامل پاسخ دادیم. با تشکر از شما که وقت ارزشمندتان را در اختیار ما گذاشتید و به مطالعه این مقاله پرداختید.

مشاوره رایگان واتساپ Whatsapp

مشاوره رایگان

943 0 98 66 – 021  ☎️
12 987 64 – 0921 ?
صفحه رسمی اینستاگرام
واتساپ Whatsapp

در صورتِ داشتنِ هرگونه سوال
حتماً با مشاورینِ ما در ارتباط باشید.


متخصصین ما به طور جامع به تمامیِ پرسش‌های شما پاسخ خواهند داد و در نهایت بهترین محصولِ مناسبِ شرایطِ خودتان را تقدیمتان خواهیم کرد.


اینجاییم تا خدمت رسانِ شما عزیزان باشیم ??
با احترام، مرکز فوق تخصصی بلوکنترل Emiroptic

preloader