قیمت عدسی بلوکنترل blue control
عدسی عینک بلوکنترل Blue Control

قیمت عدسی های بلوکنترل

عدسی بلو کنترل بخاطرِ تأثیرات و عملکردِ بسیار مثبتش در کاهشِ خستگی و خُشکی چشم?، امروزه طرفدارانِ بسیار زیادی پیدا کرده است. افزایشِ تقاضا برای این عدسی‌ها سبب شد تا علاوه بر کمپانی های صاحب نام در این تکنولوژی، کارخانجاتِ بی‌نام و نشان نیز برای سودجوییِ بیشتر اقدام به تولیدِ عدسی های بلو کنترل کنند که این موضوع اصلاً اتفاقِ خوبی نیست. متاسفانه در بازارِ ایران این مسئله به شدت مشهود است و تعداد کثیری از انواعِ برندهای متفرقه و معمولی دیده می‌شود که اصلاً کیفیتِ قابلِ قبولی ندارند و نباید آنها را تهیه کرد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر قیمت عدسی بلوکنترل، تعدادی از بهترین‌های آنها را نیز به شما معرفی می‌کنیم. پس تا انتها همراه Emiroptic باشید.

قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

عدسی بلوکنترل در بازار

وضعیتِ بازار در عدسی بلو کنترل بسیار دگرگون و آشفته است. تنوع و تعدد برند هیاهویی به پا کرده و متأسفانه مردم نیز، عدسی بلوکنترلِ اشتباهی انتخاب می‌کنند. پس قبل از آگاهی از قیمت عدسی بلو کنترل باید بتوانید انواعِ عدسی بلوکنترل را تشخیص دهید. خیلی از آنها به اشتباه به عنوانِ عینک مخصوص کامپیوتر و موبایل فروخته می‌شود. و این اتفاق فقط بخاطرِ عدمِ مطالعه و تنبلی است. و می‌بینیم که خیلی از هم‌وطنانِ عزیزمان دچارِ اشتباه می‌شوند:
خریدِ اشتباه = هدر دادنِ پول
هدر دادنِ پول = هدر رفتنِ روزها زحمت و خستگی
ما اصلاً همچین اتفاقی را نمی‌خواهیم، پس باید آگاهانه انتخاب کنیم!
برای اینکار در ابتدا باید انواع عدسی بلوکنترل را بشناسیم و بهترینِ آنها را انتخاب کنیم تا خریدی به صرفه و عالی را تجربه نماییم.


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

انواع عدسی بلو کنترل

دسته‌ی اول که عینک بلوکات مخصوصِ سالمندان?? و استفاده عادی است.
دسته دوم هم به آنها بلوکنترل می‌گویند که موضوعِ اصلیِ صحبتِ ما در اینجا است.
دسته‌ی سوم هم فقط مخصوصِ بزرگسالان است. این دسته از عدسی بلو کنترل به نحوی نسلِ سومِ عدسی‌های مخصوصِ کامپیوتر و موبایل محسوب می‌شوند.
به سومین دسته عدسی بلوکنترل، توتال بلو گفته می‌شود. عدسی‌های Total Blue، هم بلوکات هستند و هم بلوکنترل.
پس در نهایت ?‍? انواع عدسی بلوکنترل در بازار: بلوکات، بلوکنترل و توتال بلو
آنها را بشناسید و در هنگامِ خرید مراقب باشید که محصولِ درست خریداری کنید. در ادامه حتماً انواع عدسی بلوکنترل را برای شما شرح خواهیم داد. اما اگر بازهم برای انتخاب عدسی بلو کنترل مناسبِ خودتان به مشکل برخوردید، حتمماً با مشاورینِ ما در ارتباط باشید. مشاورینِ ما با توجه به وضعیتِ زندگیِ روزمره‌ی شُما، بهترین عدسی‌ها را تقدیمتان می‌کنند?


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

قیمت عدسی بلوکنترل

حال بپردازیم به قیمت عدسی بلو کنترل. در حال حاضر بازه قیمتی عدسی‌های بلوکنترل در ایران از هشتصد هزار تومان تا سه میلیون و صد هزار تومان است. از محصولاتِ کره ای شروع می‌شود و تا محصولاتِ اروپایی ادامه پیدا می‌کند. هر کدام از آنها تکنولوژی منحصر بفردِ خود را دارند و برای میزان ساعت‌های متفاوتی جوابگو هستند. یکسری از آنها برای استفاده کوتاه مدت از موبایل و کامپیوتر مناسبند و عده‌ای دیگر هم برای استفاده‌هایِ طولانی مدت بالای 10 ساعت در روز. فقط توجه داشته باشید که قیمت عدسی بلوکنترل هرچقدر بالاتر باشد دلیل بر بهتر بودنِ آن عدسی نیست! خیلی از برندها در بازار موجودند که با قیمت کمتر، کیفیتِ به مراتب بهتری را نسبت به رقیبانِ گران‌قیمت‌ترِ خود به مشتری ارائه می‌دهند. در ادامه حتماً این عدسی های بلو کنترل را به شما معرفی خواهیم کرد.
با ما همراه باشید. ?


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

کیفیت عدسی های بلوکنترل

علاوه بر قیمت عدسی های بلو کنترل، کیفیتِ آنها نیز باهم تفاوت دارد. البته هیچ شکی در این نیست که عدسیِ انتخابیِ ما برای کار با کامپیوتر و موبایل باید عدسی بلوکنترل باشد ولی بدانید که کیفیتِ عدسی های بلوکنترل به شدت با هم متفاوت است! اکثرِ آنها اصلا ارزشِ خرید ندارند و فقط تعدادِ انگشت شماری از آنها هستند که رضایتِ بسیار بالای مشتریانمان را کسب کرده اند. به همین خاطر ما نیز با خیالِ راحت می‌توانیم آنها را به مشتریانمان پیشنهاد دهیم که در ادامه‌ی این مقاله آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. فقط حواستان باشد که هیچ ماست فروشی نمی‌گوید که ماستِ من تُرش است. همگی از محصولاتِ خود تعریف می‌کنند. پی به این تعریف‌ها توجهی نکنید. ? عدسی بلوکنترلی را تهیه کنید که قبل از شما توسطِ تعدادِ زیادی از مردمِ دیگر تست شده باشد و امتحانِ خود را به خوبی پس داده باشد. خوشبختانه جامعه آماریِ مشتریانِ ما آنقدر زیاد است که اکنون می‌توانیم به راحتی بهترین عدسی بلوکنترل مناسب با شرایط شخصِ خودتان را به شما معرفی کنیم و در سریعترین زمانِ ممکن عینکِ شما را آماده نماییم. فقط کافیست تا اطلاعاتی که در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم را در اختیارِ مشاورینِ ما قرار دهید تا مابقی کارها به سرعت انجام شود.?


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

اشتباهِ عینک‌ساز در عدسی بلوکنترل

یکی از شایع‌ترین اشتباهاتی که توسط همکارانِ عزیزمان در فروش عدسی بلو کنترل اتفاق می‌افتد، عدمِ آگاهی از تفاوتِ این عدسی‌ها است. خیلی از عزیزان کماکان فکر می‌کنند که بلوکات همان بلوکنترل است. بعضی ها هم که فقط بلوکات‌ها را می‌شناسند و متاسفانه به مشتریانی که برای خرید عینک کامپیوتر به آنها مراجعه می‌کنند، عدسی‌های بلوکات پیشنهاد می‌دهند. ولی بلوکات اصلاً جوابگویِ کارِ طولانی مدت با کامپیوتر و موبایل نیست و باید از عدسی بلوکنترل استفاده نمود. عدسی بلوکات برای افراد سالمند یا کسانی که خشکی چشم دارند و به دنبالِ یک محصول برای استفاده روزمره هستند مناسب است. برای کارِ طولانی با کامپیوتر و موبایل و تلویزیون، فقط باید از عدسی بلو کنترل و توتال بلو استفاده نمود.


طریقه انتخاب عدسی بلوکنترل

بعد از اینکه متوجه شدیم قیمت عدسی بلوکنترل در چه بازه ای است، مهمترین مسئله پیدا کردنِ مناسبترین بلوکنترل است. در این موضوع هیچ شکی نیست که عدسی‌های گران‌قیمت، کیفیتِ خیلی خوبی دارند و برای کارِ طولانی مدت مناسب هستند. ولی شاید نیاز نباشد شما نسبت به شرایطِ زندگیِ خود این میزان هزینه کنید. شاید هم بخاطرِ هزینه کمتر، عدسی‌ای انتخاب کنید که جوابگویِ نیازِ شما نباشد. پس برای دریافت مشاوره رایگان اصلا درنگ نکنید. قطعاً مشاورینِ ما مناسبترین عدسی را مطابق با شرایطِ خاصِ خودتان به شما پیشنهاد خواهند داد. فقط نیاز است تا اطلاعاتی که به آنها اشاره می‌کنیم را در اختیارشان قرار دهید. ??

قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

چند ساعت در روز با کامپیوتر درگیرید؟

قیمت عدسی بلوکنترل ارتباط کاملا مستقیمی دارد با میزان ساعتی که در روز با سیستم‌های کامپیوتری و موبایل درگیر هستید. هرچقدر بیشتر با سیستم کامپیوتری و موبایل کار کنید، میزان خستگی و یا خشکی چشمانِ شما هم افزایش پیدا می‌کند. در آنصورت ناچارید تا برای برطرف کردنِ این مشکل از عدسی‌های با کیفیت استفاده کنید که قیمت آنها هم بالاتر از یک میلیون تومان است. پس در مرحله اول با دقت بررسی بفرمایید که روزانه چند ساعت در معرض تابشِ مانیتورهای کامپیوتر و موبایل و تلویزیون هستید؟ آیا بصورت مداوم است یا خیلی پراکنده؟
این موضوع را حتما به مشاورینِ ما اطلاع دهید.

میزان خستگیِ چشمانتان چقدر است؟

این موضوع نیز با قیمت عدسی بلوکنترل ارتباط به شدت مستقیمی دارد. اگر میزان خستگی و کلافگیِ چشمانتان زیاد است پس قطعاً عدسی بلو کنترل ارزان قیمت جوابگویِ شما نخواهد بود. اگر هم که این خستگی و خشکی چشمان شما زیاد نیست پس میتوانید عدسی بلوکنترل با قیمت پایین تر تهیه بفرمایید. حال نوبت شماست، میزان خستگیِ شما چقدر است؟ چشمی را تصور کنید که به شدت خسته و حساس است. اگر بخواهیم برای این میزان خستگی و کلافگی نمره‌ی 10 را درنظر بگیریم، شما به میزان خستگیِ چشمانتان از 1 تا 10 چه نمره ای می‌دهید؟
پس این موضوع هم شد دومین اطلاعاتی که باید به مشاورینِ ما اطلاع دهید.

نمره چشم شما چیست؟

نمره چشمِ شما، هم در قیمت عدسی بلوکنترل و هم در برند و نوعِ عدسی بلوکنترلی که می‌توانید داشته باشید تأثیر دارد. البته عمومِ مردمِ عزیزمان نمره چشمشان کمتر از 4 است و مشکلی نخواهند داشت. حتی خیلی دیگر از عزیزانی که به ما افتخار داده اند و عدسی بلوکنترلِ خود را از این مرکز تهیه فرموده اند، چشمانشان اصلا ضعیف نبود. اما برای هر نمره ای عدسی بلوکنترلِ آماده در انبار نمایندگی‌ها موجود نیست! البته این بدان معنا نیست که افرادِ با نمره چشمِ بالا نمی‌توانند عدسی بلوکنترل داشته باشند. می‌توانند، فقط در انتخابِ برند عدسی بلوکنترل کمی محدودتر خواهند بود. عدسی آنها باید به صورت اختصاصی در کارخانه همان برند برایشان ساخته شود که این پروسه بین 7 تا 10 روزِ کاری طول خواهد کشید.


توجه! حتماً در هنگامِ دریافتِ مشاوره رایگان، اطلاعاتِ تعداد ساعتِ استفاده، نمره‌ی میزان خستگی و نمره چشم خودتان را به مشاورینِ ما اعلام بفرمایید تا آنها بتوانند مناسبترین عدسی ای که جوابگوی شرایطِ شما خواهد بود را به شما پیشنهاد دهند.


بهترین‌ها !!!

لیست قیمت بهترین عدسی های بلوکنترل به ترتیب برای شما آماده شده ? امیدواریم که بهره ببرید ✌️?
معیار دسته بندی این عدسی‌های بلو کنترل بر اساسِ قیمت و میزان ساعتی است که توانسته اند بازدهی مثبت داشته باشند.
اطلاعاتی که در ادامه در اختیارتان قرار گرفته است بر اساسِ بازخوردهایی است که از خودِ شما مشتریانِ عزیزمان دریافت کرده ایم و در اینجا نیز با دیگر عزیزانی که قصد خریدِ عدسی بلو کنترل را دارند به اشتراک گذاشته ایم. مابقی محصولاتی که در اینجا ذکر نشده اند، مورد تأیید ما نیستند و به محض اینکه هر محصولِ دیگری کیفیت آن تأیید شود، در این لیست قرار می‌گیرد. پس پیشنهاد ما به شما این است تا عدسی بلوکنترلی را خریداری کنید که پیش از شما توسط صدها نفرِ دیگر تست شده باشد و امتحانِ خود را به خوبی پس داده باشد. با ما همراه باشید.

 

عدسی بلوکنترل زیر یک میلیون تومان

در حالِ حاضر تنها محصولی که برای استفاده معمولی و کوتاه مدت از سیستم کامپیوتری و موبایل مورد تأیید مشتریانمان قرار گرفته عدسی اسنس Essence است. قیمت این عدسی بلو کنترل  نهصد و شصت هزار تومان است و برای استفاده حدوداً چهار ساعت در روز استفاده از کامپیوتر و موبایل جوابگو بوده و رضایت %70 مشتریان را برای خود کسب نموده است. اگر میزان خستگی چشمانتان زیاد نیست و فقط برای محافظتِ بیشتر قصد خرید عدسی بلو کنترل را دارید، این محصول مناسبِ شماست. در ادامه نیز عدسی‌های بسیار تخصصی تر و بهتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

عدسی بلوکنترل بالای یک میلیون

قیمت تمامی عدسی های بلو کنترل حرفه ای در بازار، بیشتر از یک میلیون تومان است. اگر شما شخصی هستید که زمان زیادی را صرف کار با کامپیوتر و موبایل و حتی بازی‌های کامپیوتری می‌کنید و خستگیِ چشمانتان نیز برایتان آزار دهنده شده است، این محصولات دوایِ دردِ شما هستند.

 • عدسی کداک بلوکنترل
  این محصول یکی از پرفروش‌ترین عدسی‌هایِ بلوکنترل در این مرکز با رضایت %95 مشتریان است و طبقِ بازخوردهایی که از مشتریانِ عزیزمان که این عدسی را از ما تهیه فرمودند دریافت کرده‌ایم، این محصول برای استفاده تا هفت ساعت در روز با کامپیوتر و دیگر نمایشگرهای دیجیتال مناسب است و برای استفاده بیشتر آنچنان جوابگو نیست و در حالِ حاضر با قیمت یک میلیون و سیصد و شصت هزار تومان توسط نمایندگی به بازار عرضه می‌شود.
 • عدسی بلوکنترل اسیلور
  اسیلور فرانسه یکی از محبوب‌ترین عدسی‌های بلوکنترل در جهان است. این عدسی به معنایِ واقعی باکیفیت و مرغوب است و شما با خیالِ راحت می‌توانید بیشتر از ده ساعت در روز از آن استفاده کنید، اسیلور Essilor بلوکنترل تا به اینجا رضایت صد درصدی مشتریانِ ما را به همراه دارد و تابحال هیچ‌یک از این مشتریانِ عزیز هیچگونه گِله و شکایتی از آن نداشته است. این محصول در حالِ حاضر با قیمت یک میلیون و هشتصد هزار تومان به بازار عرضه می‌شود و به جرأت باید گفت که یکی از سه برندِ برترِ بلوکنترل در ایران است.
 • عدسی دایوِل ایتالیا
  عدسی بلوکنترل Divel ایتالیا نیز یکی دیگر از سه برندِ برتر در ایران است. این محصول نیز تا به امروز رضایتِ نزدیک به صد درصدی مشتریانمان را به همراه دارد و برای استفاده بیشتر از ده ساعت کار با کامپیوتر کاملاً مناسب است. قیمت این عدسی در حالِ حاضر در بازارِ ایران یک میلیون و هشتصد هزار تومان است و می‌توان گفت که کیفیتِ آن به مراتب بالاتر از قیمتِ آن است و حقیقتاً ارزشِ خرید دارد.
 • عدسی توکای بلوکنترل
  این عدسی نیز محصولِ کمپانی اصیل و قدرتمندِ ژاپنی به نامِ توکای Tokai است که یکی دیگر از محصولاتِ مرغوبِ بازار به شمار می‌رود و در حالِ حاضر با قیمت دو میلیون و سیصد هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد. شفافیتِ دیدِ این عدسی بسیار بالاست و میزان تغییرِ رنگی که بخاطرِ بلوکنترل بودنِ عدسی‌ها با آن مواجه می‌شویم در این عدسی حداقلِ ممکن است و شما کمترین میزان رنگِ زردی را در این عدسی احساس می‌کنید. در حالِ حاضر که خودِ بنده نیز در حالِ نوشتنِ این بخش از مقاله برای شما هستم این عدسی را به چشم دارم و باید بگویم که واقعاً راحتم.
 • بلوکنترل هویا Hoya
  این عدسی یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین عدسی‌های بلوکنترل در ایران است که اصطلاحِ Blue Control برای اولین بار در جهان توسطِ همین کمپانی معرفی شد و بعد از آن در سرتاسرِ دنیا رواج پیدا کرد. بسته بندیِ بسیار باکیفیت و همچنین کیفیتِ بالای محصول سبب شده تا عینک‌سازانِ زیادی این محصول را به مشتریانشان پیشنهاد دهند. در حالِ حاضر نیز این محصول با قیمت دو میلیون ششصد هزار تومان به بازار عرضه می‌شود که انصافاً کمی گران‌قیمت است.
 • بلوکنترل زایس آلمان
  زایس آلمان که علاوه بر شهرتِ فراگیری که دارد، عدسی بلو کنترل آن نیز جزوِ گرانترین عدسی‌های بازار محسوب می‌شود. ضریب شکست این عدسی 1.6 است و خوشبختانه تمامیِ مشتریانی که این عدسی را از ما تهیه کرده‌اند، رضایتِ صد درصدی از این محصول دارند و ساعت‌های متوالی از آن استفاده می‌کنند ولی خب انصافاً قیمتِ این عدسی بسیار زیاد است و باعث شده تا توجه ما و مشتریانمان بیشتر به سمتِ محصولاتِ ارزانتر که رضایت صد درصدی نیز دارند جلب شود. در حالِ حاضر عدسی بلوکنترل Zeiss آلمان با قیمت سه میلیون و صد هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

بلوکنترل از کجا بخرم؟

شما می‌توانید هم از emiroptic و هم از دیگر نمایندگی‌های فروش عدسی بلوکنترل، این محصولات را تهیه نمایید. ما در این مرکز، با تمامِ وجود در تلاشیم تا به شما مشترینِ عزیزمان، فقط عدسی اورجینال تقدیم کنیم تا در نهایت خریدی عالی و به یاد ماندنی را تجربه کنید. به طوری که حتی به دیگران نیز ما را معرفی نمایید. اصلاً فرقی ندارد که شما ساکن تهران هستید یا دیگر شهرهای ایران، بعد از ثبت سفارش در وبسایت یا توسطِ مشاورینِ ما، عدسی و عینکی که انتخاب نمودید در سریعترین زمانِ ممکن برای شما به صورتِ  ارسال رایگان خواهد شد. درست همانند صدها نفری که پیش از شما از این مرکز، انواعِ محصولاتِ بلوکنترل را تهیه نموده اند. ?


مشاوره رایگان واتساپ Whatsapp

مشاوره رایگان

در صورت داشتن هرگونه سوال، بلافاصله از طریق تلفن ثابت 943 0 98 66021  واتساپ Whatsapp  و یا صفحه رسمی اینستاگرام  با مشاورین ما در ارتباط باشید تا آنها به صورت کاملاً رایگان به تمامیِ پرسش‌های شما پاسخ دهند و بهترین محصولی که مناسبِ شرایطِ فعلی شما است را تقدیمتان کنند.


اینجاییم تا خدمت رسانِ شما عزیزان باشیم ??  با احترام، مرکز فوق تخصصی بلوکنترل Emiroptic

نوشته های مرتبط

قیمت عدسی بلوکنترل blue control
عدسی عینک بلوکنترل Blue Control

قیمت عدسی های بلوکنترل

عدسی بلو کنترل بخاطرِ تأثیرات و عملکردِ بسیار مثبتش در کاهشِ خستگی و خُشکی چشم?، امروزه طرفدارانِ بسیار زیادی پیدا کرده است. افزایشِ تقاضا برای این عدسی‌ها سبب شد تا علاوه بر کمپانی های صاحب نام در این تکنولوژی، کارخانجاتِ بی‌نام و نشان نیز برای سودجوییِ بیشتر اقدام به تولیدِ عدسی های بلو کنترل کنند که این موضوع اصلاً اتفاقِ خوبی نیست. متاسفانه در بازارِ ایران این مسئله به شدت مشهود است و تعداد کثیری از انواعِ برندهای متفرقه و معمولی دیده می‌شود که اصلاً کیفیتِ قابلِ قبولی ندارند و نباید آنها را تهیه کرد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر قیمت عدسی بلوکنترل، تعدادی از بهترین‌های آنها را نیز به شما معرفی می‌کنیم. پس تا انتها همراه Emiroptic باشید.

قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

عدسی بلوکنترل در بازار

وضعیتِ بازار در عدسی بلو کنترل بسیار دگرگون و آشفته است. تنوع و تعدد برند هیاهویی به پا کرده و متأسفانه مردم نیز، عدسی بلوکنترلِ اشتباهی انتخاب می‌کنند. پس قبل از آگاهی از قیمت عدسی بلو کنترل باید بتوانید انواعِ عدسی بلوکنترل را تشخیص دهید. خیلی از آنها به اشتباه به عنوانِ عینک مخصوص کامپیوتر و موبایل فروخته می‌شود. و این اتفاق فقط بخاطرِ عدمِ مطالعه و تنبلی است. و می‌بینیم که خیلی از هم‌وطنانِ عزیزمان دچارِ اشتباه می‌شوند:
خریدِ اشتباه = هدر دادنِ پول
هدر دادنِ پول = هدر رفتنِ روزها زحمت و خستگی
ما اصلاً همچین اتفاقی را نمی‌خواهیم، پس باید آگاهانه انتخاب کنیم!
برای اینکار در ابتدا باید انواع عدسی بلوکنترل را بشناسیم و بهترینِ آنها را انتخاب کنیم تا خریدی به صرفه و عالی را تجربه نماییم.


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

انواع عدسی بلو کنترل

دسته‌ی اول که عینک بلوکات مخصوصِ سالمندان?? و استفاده عادی است.
دسته دوم هم به آنها بلوکنترل می‌گویند که موضوعِ اصلیِ صحبتِ ما در اینجا است.
دسته‌ی سوم هم فقط مخصوصِ بزرگسالان است. این دسته از عدسی بلو کنترل به نحوی نسلِ سومِ عدسی‌های مخصوصِ کامپیوتر و موبایل محسوب می‌شوند.
به سومین دسته عدسی بلوکنترل، توتال بلو گفته می‌شود. عدسی‌های Total Blue، هم بلوکات هستند و هم بلوکنترل.
پس در نهایت ?‍? انواع عدسی بلوکنترل در بازار: بلوکات، بلوکنترل و توتال بلو
آنها را بشناسید و در هنگامِ خرید مراقب باشید که محصولِ درست خریداری کنید. در ادامه حتماً انواع عدسی بلوکنترل را برای شما شرح خواهیم داد. اما اگر بازهم برای انتخاب عدسی بلو کنترل مناسبِ خودتان به مشکل برخوردید، حتمماً با مشاورینِ ما در ارتباط باشید. مشاورینِ ما با توجه به وضعیتِ زندگیِ روزمره‌ی شُما، بهترین عدسی‌ها را تقدیمتان می‌کنند?


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

قیمت عدسی بلوکنترل

حال بپردازیم به قیمت عدسی بلو کنترل. در حال حاضر بازه قیمتی عدسی‌های بلوکنترل در ایران از هشتصد هزار تومان تا سه میلیون و صد هزار تومان است. از محصولاتِ کره ای شروع می‌شود و تا محصولاتِ اروپایی ادامه پیدا می‌کند. هر کدام از آنها تکنولوژی منحصر بفردِ خود را دارند و برای میزان ساعت‌های متفاوتی جوابگو هستند. یکسری از آنها برای استفاده کوتاه مدت از موبایل و کامپیوتر مناسبند و عده‌ای دیگر هم برای استفاده‌هایِ طولانی مدت بالای 10 ساعت در روز. فقط توجه داشته باشید که قیمت عدسی بلوکنترل هرچقدر بالاتر باشد دلیل بر بهتر بودنِ آن عدسی نیست! خیلی از برندها در بازار موجودند که با قیمت کمتر، کیفیتِ به مراتب بهتری را نسبت به رقیبانِ گران‌قیمت‌ترِ خود به مشتری ارائه می‌دهند. در ادامه حتماً این عدسی های بلو کنترل را به شما معرفی خواهیم کرد.
با ما همراه باشید. ?


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

کیفیت عدسی های بلوکنترل

علاوه بر قیمت عدسی های بلو کنترل، کیفیتِ آنها نیز باهم تفاوت دارد. البته هیچ شکی در این نیست که عدسیِ انتخابیِ ما برای کار با کامپیوتر و موبایل باید عدسی بلوکنترل باشد ولی بدانید که کیفیتِ عدسی های بلوکنترل به شدت با هم متفاوت است! اکثرِ آنها اصلا ارزشِ خرید ندارند و فقط تعدادِ انگشت شماری از آنها هستند که رضایتِ بسیار بالای مشتریانمان را کسب کرده اند. به همین خاطر ما نیز با خیالِ راحت می‌توانیم آنها را به مشتریانمان پیشنهاد دهیم که در ادامه‌ی این مقاله آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. فقط حواستان باشد که هیچ ماست فروشی نمی‌گوید که ماستِ من تُرش است. همگی از محصولاتِ خود تعریف می‌کنند. پی به این تعریف‌ها توجهی نکنید. ? عدسی بلوکنترلی را تهیه کنید که قبل از شما توسطِ تعدادِ زیادی از مردمِ دیگر تست شده باشد و امتحانِ خود را به خوبی پس داده باشد. خوشبختانه جامعه آماریِ مشتریانِ ما آنقدر زیاد است که اکنون می‌توانیم به راحتی بهترین عدسی بلوکنترل مناسب با شرایط شخصِ خودتان را به شما معرفی کنیم و در سریعترین زمانِ ممکن عینکِ شما را آماده نماییم. فقط کافیست تا اطلاعاتی که در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم را در اختیارِ مشاورینِ ما قرار دهید تا مابقی کارها به سرعت انجام شود.?


قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

اشتباهِ عینک‌ساز در عدسی بلوکنترل

یکی از شایع‌ترین اشتباهاتی که توسط همکارانِ عزیزمان در فروش عدسی بلو کنترل اتفاق می‌افتد، عدمِ آگاهی از تفاوتِ این عدسی‌ها است. خیلی از عزیزان کماکان فکر می‌کنند که بلوکات همان بلوکنترل است. بعضی ها هم که فقط بلوکات‌ها را می‌شناسند و متاسفانه به مشتریانی که برای خرید عینک کامپیوتر به آنها مراجعه می‌کنند، عدسی‌های بلوکات پیشنهاد می‌دهند. ولی بلوکات اصلاً جوابگویِ کارِ طولانی مدت با کامپیوتر و موبایل نیست و باید از عدسی بلوکنترل استفاده نمود. عدسی بلوکات برای افراد سالمند یا کسانی که خشکی چشم دارند و به دنبالِ یک محصول برای استفاده روزمره هستند مناسب است. برای کارِ طولانی با کامپیوتر و موبایل و تلویزیون، فقط باید از عدسی بلو کنترل و توتال بلو استفاده نمود.


طریقه انتخاب عدسی بلوکنترل

بعد از اینکه متوجه شدیم قیمت عدسی بلوکنترل در چه بازه ای است، مهمترین مسئله پیدا کردنِ مناسبترین بلوکنترل است. در این موضوع هیچ شکی نیست که عدسی‌های گران‌قیمت، کیفیتِ خیلی خوبی دارند و برای کارِ طولانی مدت مناسب هستند. ولی شاید نیاز نباشد شما نسبت به شرایطِ زندگیِ خود این میزان هزینه کنید. شاید هم بخاطرِ هزینه کمتر، عدسی‌ای انتخاب کنید که جوابگویِ نیازِ شما نباشد. پس برای دریافت مشاوره رایگان اصلا درنگ نکنید. قطعاً مشاورینِ ما مناسبترین عدسی را مطابق با شرایطِ خاصِ خودتان به شما پیشنهاد خواهند داد. فقط نیاز است تا اطلاعاتی که به آنها اشاره می‌کنیم را در اختیارشان قرار دهید. ??

قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

چند ساعت در روز با کامپیوتر درگیرید؟

قیمت عدسی بلوکنترل ارتباط کاملا مستقیمی دارد با میزان ساعتی که در روز با سیستم‌های کامپیوتری و موبایل درگیر هستید. هرچقدر بیشتر با سیستم کامپیوتری و موبایل کار کنید، میزان خستگی و یا خشکی چشمانِ شما هم افزایش پیدا می‌کند. در آنصورت ناچارید تا برای برطرف کردنِ این مشکل از عدسی‌های با کیفیت استفاده کنید که قیمت آنها هم بالاتر از یک میلیون تومان است. پس در مرحله اول با دقت بررسی بفرمایید که روزانه چند ساعت در معرض تابشِ مانیتورهای کامپیوتر و موبایل و تلویزیون هستید؟ آیا بصورت مداوم است یا خیلی پراکنده؟
این موضوع را حتما به مشاورینِ ما اطلاع دهید.

میزان خستگیِ چشمانتان چقدر است؟

این موضوع نیز با قیمت عدسی بلوکنترل ارتباط به شدت مستقیمی دارد. اگر میزان خستگی و کلافگیِ چشمانتان زیاد است پس قطعاً عدسی بلو کنترل ارزان قیمت جوابگویِ شما نخواهد بود. اگر هم که این خستگی و خشکی چشمان شما زیاد نیست پس میتوانید عدسی بلوکنترل با قیمت پایین تر تهیه بفرمایید. حال نوبت شماست، میزان خستگیِ شما چقدر است؟ چشمی را تصور کنید که به شدت خسته و حساس است. اگر بخواهیم برای این میزان خستگی و کلافگی نمره‌ی 10 را درنظر بگیریم، شما به میزان خستگیِ چشمانتان از 1 تا 10 چه نمره ای می‌دهید؟
پس این موضوع هم شد دومین اطلاعاتی که باید به مشاورینِ ما اطلاع دهید.

نمره چشم شما چیست؟

نمره چشمِ شما، هم در قیمت عدسی بلوکنترل و هم در برند و نوعِ عدسی بلوکنترلی که می‌توانید داشته باشید تأثیر دارد. البته عمومِ مردمِ عزیزمان نمره چشمشان کمتر از 4 است و مشکلی نخواهند داشت. حتی خیلی دیگر از عزیزانی که به ما افتخار داده اند و عدسی بلوکنترلِ خود را از این مرکز تهیه فرموده اند، چشمانشان اصلا ضعیف نبود. اما برای هر نمره ای عدسی بلوکنترلِ آماده در انبار نمایندگی‌ها موجود نیست! البته این بدان معنا نیست که افرادِ با نمره چشمِ بالا نمی‌توانند عدسی بلوکنترل داشته باشند. می‌توانند، فقط در انتخابِ برند عدسی بلوکنترل کمی محدودتر خواهند بود. عدسی آنها باید به صورت اختصاصی در کارخانه همان برند برایشان ساخته شود که این پروسه بین 7 تا 10 روزِ کاری طول خواهد کشید.


توجه! حتماً در هنگامِ دریافتِ مشاوره رایگان، اطلاعاتِ تعداد ساعتِ استفاده، نمره‌ی میزان خستگی و نمره چشم خودتان را به مشاورینِ ما اعلام بفرمایید تا آنها بتوانند مناسبترین عدسی ای که جوابگوی شرایطِ شما خواهد بود را به شما پیشنهاد دهند.


بهترین‌ها !!!

لیست قیمت بهترین عدسی های بلوکنترل به ترتیب برای شما آماده شده ? امیدواریم که بهره ببرید ✌️?
معیار دسته بندی این عدسی‌های بلو کنترل بر اساسِ قیمت و میزان ساعتی است که توانسته اند بازدهی مثبت داشته باشند.
اطلاعاتی که در ادامه در اختیارتان قرار گرفته است بر اساسِ بازخوردهایی است که از خودِ شما مشتریانِ عزیزمان دریافت کرده ایم و در اینجا نیز با دیگر عزیزانی که قصد خریدِ عدسی بلو کنترل را دارند به اشتراک گذاشته ایم. مابقی محصولاتی که در اینجا ذکر نشده اند، مورد تأیید ما نیستند و به محض اینکه هر محصولِ دیگری کیفیت آن تأیید شود، در این لیست قرار می‌گیرد. پس پیشنهاد ما به شما این است تا عدسی بلوکنترلی را خریداری کنید که پیش از شما توسط صدها نفرِ دیگر تست شده باشد و امتحانِ خود را به خوبی پس داده باشد. با ما همراه باشید.

 

عدسی بلوکنترل زیر یک میلیون تومان

در حالِ حاضر تنها محصولی که برای استفاده معمولی و کوتاه مدت از سیستم کامپیوتری و موبایل مورد تأیید مشتریانمان قرار گرفته عدسی اسنس Essence است. قیمت این عدسی بلو کنترل  نهصد و شصت هزار تومان است و برای استفاده حدوداً چهار ساعت در روز استفاده از کامپیوتر و موبایل جوابگو بوده و رضایت %70 مشتریان را برای خود کسب نموده است. اگر میزان خستگی چشمانتان زیاد نیست و فقط برای محافظتِ بیشتر قصد خرید عدسی بلو کنترل را دارید، این محصول مناسبِ شماست. در ادامه نیز عدسی‌های بسیار تخصصی تر و بهتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

عدسی بلوکنترل بالای یک میلیون

قیمت تمامی عدسی های بلو کنترل حرفه ای در بازار، بیشتر از یک میلیون تومان است. اگر شما شخصی هستید که زمان زیادی را صرف کار با کامپیوتر و موبایل و حتی بازی‌های کامپیوتری می‌کنید و خستگیِ چشمانتان نیز برایتان آزار دهنده شده است، این محصولات دوایِ دردِ شما هستند.

 • عدسی کداک بلوکنترل
  این محصول یکی از پرفروش‌ترین عدسی‌هایِ بلوکنترل در این مرکز با رضایت %95 مشتریان است و طبقِ بازخوردهایی که از مشتریانِ عزیزمان که این عدسی را از ما تهیه فرمودند دریافت کرده‌ایم، این محصول برای استفاده تا هفت ساعت در روز با کامپیوتر و دیگر نمایشگرهای دیجیتال مناسب است و برای استفاده بیشتر آنچنان جوابگو نیست و در حالِ حاضر با قیمت یک میلیون و سیصد و شصت هزار تومان توسط نمایندگی به بازار عرضه می‌شود.
 • عدسی بلوکنترل اسیلور
  اسیلور فرانسه یکی از محبوب‌ترین عدسی‌های بلوکنترل در جهان است. این عدسی به معنایِ واقعی باکیفیت و مرغوب است و شما با خیالِ راحت می‌توانید بیشتر از ده ساعت در روز از آن استفاده کنید، اسیلور Essilor بلوکنترل تا به اینجا رضایت صد درصدی مشتریانِ ما را به همراه دارد و تابحال هیچ‌یک از این مشتریانِ عزیز هیچگونه گِله و شکایتی از آن نداشته است. این محصول در حالِ حاضر با قیمت یک میلیون و هشتصد هزار تومان به بازار عرضه می‌شود و به جرأت باید گفت که یکی از سه برندِ برترِ بلوکنترل در ایران است.
 • عدسی دایوِل ایتالیا
  عدسی بلوکنترل Divel ایتالیا نیز یکی دیگر از سه برندِ برتر در ایران است. این محصول نیز تا به امروز رضایتِ نزدیک به صد درصدی مشتریانمان را به همراه دارد و برای استفاده بیشتر از ده ساعت کار با کامپیوتر کاملاً مناسب است. قیمت این عدسی در حالِ حاضر در بازارِ ایران یک میلیون و هشتصد هزار تومان است و می‌توان گفت که کیفیتِ آن به مراتب بالاتر از قیمتِ آن است و حقیقتاً ارزشِ خرید دارد.
 • عدسی توکای بلوکنترل
  این عدسی نیز محصولِ کمپانی اصیل و قدرتمندِ ژاپنی به نامِ توکای Tokai است که یکی دیگر از محصولاتِ مرغوبِ بازار به شمار می‌رود و در حالِ حاضر با قیمت دو میلیون و سیصد هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد. شفافیتِ دیدِ این عدسی بسیار بالاست و میزان تغییرِ رنگی که بخاطرِ بلوکنترل بودنِ عدسی‌ها با آن مواجه می‌شویم در این عدسی حداقلِ ممکن است و شما کمترین میزان رنگِ زردی را در این عدسی احساس می‌کنید. در حالِ حاضر که خودِ بنده نیز در حالِ نوشتنِ این بخش از مقاله برای شما هستم این عدسی را به چشم دارم و باید بگویم که واقعاً راحتم.
 • بلوکنترل هویا Hoya
  این عدسی یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین عدسی‌های بلوکنترل در ایران است که اصطلاحِ Blue Control برای اولین بار در جهان توسطِ همین کمپانی معرفی شد و بعد از آن در سرتاسرِ دنیا رواج پیدا کرد. بسته بندیِ بسیار باکیفیت و همچنین کیفیتِ بالای محصول سبب شده تا عینک‌سازانِ زیادی این محصول را به مشتریانشان پیشنهاد دهند. در حالِ حاضر نیز این محصول با قیمت دو میلیون ششصد هزار تومان به بازار عرضه می‌شود که انصافاً کمی گران‌قیمت است.
 • بلوکنترل زایس آلمان
  زایس آلمان که علاوه بر شهرتِ فراگیری که دارد، عدسی بلو کنترل آن نیز جزوِ گرانترین عدسی‌های بازار محسوب می‌شود. ضریب شکست این عدسی 1.6 است و خوشبختانه تمامیِ مشتریانی که این عدسی را از ما تهیه کرده‌اند، رضایتِ صد درصدی از این محصول دارند و ساعت‌های متوالی از آن استفاده می‌کنند ولی خب انصافاً قیمتِ این عدسی بسیار زیاد است و باعث شده تا توجه ما و مشتریانمان بیشتر به سمتِ محصولاتِ ارزانتر که رضایت صد درصدی نیز دارند جلب شود. در حالِ حاضر عدسی بلوکنترل Zeiss آلمان با قیمت سه میلیون و صد هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

قیمت عدسی بلوکنترل بلو کنترل

بلوکنترل از کجا بخرم؟

شما می‌توانید هم از emiroptic و هم از دیگر نمایندگی‌های فروش عدسی بلوکنترل، این محصولات را تهیه نمایید. ما در این مرکز، با تمامِ وجود در تلاشیم تا به شما مشترینِ عزیزمان، فقط عدسی اورجینال تقدیم کنیم تا در نهایت خریدی عالی و به یاد ماندنی را تجربه کنید. به طوری که حتی به دیگران نیز ما را معرفی نمایید. اصلاً فرقی ندارد که شما ساکن تهران هستید یا دیگر شهرهای ایران، بعد از ثبت سفارش در وبسایت یا توسطِ مشاورینِ ما، عدسی و عینکی که انتخاب نمودید در سریعترین زمانِ ممکن برای شما به صورتِ  ارسال رایگان خواهد شد. درست همانند صدها نفری که پیش از شما از این مرکز، انواعِ محصولاتِ بلوکنترل را تهیه نموده اند. ?


مشاوره رایگان واتساپ Whatsapp

مشاوره رایگان

در صورت داشتن هرگونه سوال، بلافاصله از طریق تلفن ثابت 943 0 98 66021  واتساپ Whatsapp  و یا صفحه رسمی اینستاگرام  با مشاورین ما در ارتباط باشید تا آنها به صورت کاملاً رایگان به تمامیِ پرسش‌های شما پاسخ دهند و بهترین محصولی که مناسبِ شرایطِ فعلی شما است را تقدیمتان کنند.


اینجاییم تا خدمت رسانِ شما عزیزان باشیم ??  با احترام، مرکز فوق تخصصی بلوکنترل Emiroptic

نوشته های مرتبط

preloader