عینک طبی مناسب برای خانم‌ها

عینک طبی مناسب برای خانم ها


این روزها بسیاری از افراد از عینک استفاده می‌کنند و احتمالاً می‌دانید که در کنار سلامتی ای که عینک‌های طبی (مانند عینک کامپیوتر) به ما می‌دهند، بر روی ظاهر ما نیز تأثیر بسیار زیادی دارند و باید هرکسی عینکی را انتخاب کند که برای فرم صورت او مناسب‌ترین باشد. در این مطلب سعی داریم تا شما را با عینک طبی مناسب برای خانم‌ها آشنا کنیم و بگوییم چگونه می‌توانید مناسب‌ترین عینک طبی برای خانم‌ها را انتخاب کنید. پس این مطلب را از دست ندهید و تا انتها همراه emiroptic باشید.

یادگیری نحوه انتخاب فریم برای عینک طبی خود که به طور روزمره از آن استفاده می‌کنید مانند عینک بلوکات، ممکن است کاری دلهره‌آور به نظر برسد، اما لازم نیست که این‌طور باشد. چند راه آسان برای تعیین اینکه کدام فریم به بهترین وجه صورت شما را می‌سازد و استایل و شخصیت شما را نشان می‌دهد وجود دارد.

مراحل انتخاب عینک طبی مناسب برای خانم‌ها

مراحل انتخاب عینک طبی مناسب برای خانم‌ها

لازم به ذکر است که شما برای انتخاب یک عینک طبی مناسب بایستی یک سری پارامترها را رعایت کنید تا بتوانید بهترین عینک طبی را برای خود تشخیص دهید. لازم به ذکر است قبل از انتخاب عینک طبی باید به اپتومتریست مراجعه فرمایید. اگر می‌خواهید بدانید اپتومتریست کیست به مقاله آن مراجعه فرمایید.

مرحله 1: شکل صورت خود را مشخص کنید

شکل صورت خود را مشخص کنید

شناسایی فرم صورت شما محل خوبی برای شروع در هنگام یادگیری نحوه انتخاب فریم است. راز پیدا کردن فریم‌های عالی انتخاب جفتی است که به بهترین شکل با فرم صورت شما مطابقت داشته باشد.

برای هر شکل صورت، فریم‌های مکملی وجود دارد که می‌تواند به تعادل ظاهر شما کمک کند. برخی از فریم‌ها می‌توانند برخی ویژگی‌ها را برجسته یا حتی باریک کنند. اگر صورت بیضی شکل دارید، خبر خوب برایتان این است که در اکثر فریم‌ها شگفت‌انگیز به نظر می‌رسید. یک صورت قلبی شکل در فریم‌های گردی که در قسمت بالا ضخیم‌تر هستند به منظور ایجاد تعادل در چانه کوچک برتری می‌یابد. انتخاب فریم طبی مناسب صورت تاثیر زیادی در زیبایی شما دارد.

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین مدل‌های عینک طبی برای صورت گرد

مرحله 2: رنگ‌هایی را انتخاب کنید که رنگ پوست شما را تکمیل کند

رنگ‌هایی را انتخاب کنید که رنگ پوست شما را تکمیل کند

دومین قدم انتخاب عینک طبی مناسب برای خانم‌ها مانند عینک موبایل، انتخاب عینکی است که به رنگ پوست آن‌ها بیاید. پیدا کردن رنگ‌هایی که با رنگ پوست شما منطبق باشد، کار خیلی دشواری نیست. اگر رنگ پوستتان سرد است، فریم‌های مشکی، خاکستری و آبی را انتخاب کنید. اگر رنگ پوست شما گرم است، از رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای مایل به زرد، صورتی و قرمز بهره‌مند خواهید شد. مثل همیشه، وقتی یاد بگیرید که چگونه فریم‌ها را انتخاب کنید، به راحتی می‌توانید متوجه شوید که چه رنگ‌هایی به پوست شما می‌آید.

فقط به رنگ لباسی فکر کنید که در پوشیدن آن احساس راحتی می‌کنید. همین قانون در مورد فریم عینک شما نیز صادق است. هنگامی که می‌دانید کدام رنگ‌ها به پوست شما می‌آیند، انتخاب فریم‌ها می‌تواند ساده باشد و از اینکه اجازه دهید شخصیت شما از طریق رنگ قاب‌هایتان نیز بدرخشد، نترسید. هنگام یادگیری نحوه انتخاب فریم، دانستن رنگ‌هایی که مناسب پوست شما هستند به شما کمک می‌کند تا فریم‌های مناسب را پیدا کنید.

مقاله پیشنهادی: آشنایی با ویژگی های عینک طبی

مرحله 3: لایف استایل خود را در نظر بگیرید

لایف استایل خود را در نظر بگیرید

نکته بعدی که در انتخاب عینک طبی مناسب برای خانم‌ها باید به آن توجه کرد، نوع لایف استایل فرد است. هرکدام از ما روزهای خود را متفاوت می‌گذرانیم، به همین دلیل است که قبل از تصمیم گیری در مورد فریم‌ها، باید در سبک زندگی خود فکر کنید. اگر شما یک ورزشکار هستید یا اگر در یک صنعت کار فشرده مانند ساخت و ساز کار می‌کنید، باید قاب‌های بادوامی را انتخاب کنید که در طول فعالیت‌های روزانه در جای خود باقی بمانند.

هنگامی که به نحوه انتخاب فریم برای سبک زندگی خود فکر می‌کنید، یکی از مهم‌ترین چیزها این است که مطمئن شوید فریم‌ها در لبه بینی شما قرار می‌گیرند. این باعث می‌شود که عینک شما بهتر بر روی صورت بماند. اگر اغلب ورزش می‌کنید، استفاده از فریم‌های راحت و محکم ضروری است. اگر می‌خواهید در یک جلسه کاری مهم از عینک طبی استفاده کنید، می‌توانید قاب‌های شیک با زوایای مختلف را انتخاب کنید. اگر برای استفاده معمولی به عینک نیاز دارید، فریم عینک طبی مناسب برای خانم‌ها فریم‌های رنگارنگ هستند که حس آرامش را به افراد می‌دهند.

مرحله 4: شخصیت خود را به رخ بکشید

شخصیت خود را به رخ بکشید

انتخاب عینک طبی مناسب برای خانم‌ها می‌تواند بهترین راه برای نشان دادن اینکه چه کسی هستید و شخصیتتان هستند به نظر برسد. در فرایند یادگیری نحوه انتخاب فریم‌های خود، نمی‌توانید فریم‌هایی را انتخاب کنید که استایل شخصی شما را نشان می‌دهند. شما می‌توانید شکل‌ها، رنگ‌ها یا الگوهای عالی را پیدا کنید، اما اگر احساس خوبی نداشته باشید، این ویژگی‌ها اهمیت کمی دارند.

دانستن نحوه انتخاب فریم‌ها برای استفاده حرفه‌ای نیز مهم است. لازم است فریم‌هایی را انتخاب کنید که تأکید کنند شما چه کسی هستید و در عین حال برای استفاده در محل کار مناسب باشد. به عنوان مثال، ممکن است یک جفت عینک رنگارنگ برای استفاده در آخر هفته داشته باشید و سپس برای هفته کاری یک عینک راحت و کاربردی داشته باشید. اما مهم نیست که چه سبکی را انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که احساس اعتماد به نفس دارید و از انتخاب خود راضی هستید.

جمع‌بندی

دانستن نحوه انتخاب فریم برای عینک نباید دلهره‌آور یا ترسناک باشد. این فرآیند می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، و یک عینک طبی مناسب برای خانم‌ها می‌تواند گاها نشان‌دهنده شخصیت آن‌ها باشد. اگر فرم صورت خود را بشناسید، تصمیمات درستی بگیرید، سبک زندگی خود را در نظر بگیرید و آنچه را که شما را شادترین و راحت‌تر می‌کند انتخاب کنید، پیدا کردن عینک طبی مناسب برای خانم‌ها آسان است. این چهار مرحله آسان در مورد نحوه انتخاب فریم، یافتن فریم‌های مناسب برای صورت شما را تا حد امکان ساده می‌کند. ممنون که تا اینجا همراه ما بودید و به مطالعه این مطلب پرداختید.

preloader